Bazén - kurzy plavání Kladno

Naše kurzy plavání kojenců,batolat a dětí předškolního věku,jsou tříměsíční a lekcí je 12-14,podle počtu týdnů.

Kurzy plavání navazují

Kurzy na sebe neustále navazují,kromě letních prázdnin.Do jednoho kurzu zapisujeme maximálně pět dětí,aby se mohla instruktorka plně všem věnovat a děti ve skupince jsou přibližně stejně staré a zkušené (jestli již dříve plavalo).Lekce trvá 30 minut.

Voda v bazénu je připravena

Voda v bazénu je nahřátá na 29°-31°C a instruktorka je při výuce s vámi ve vodě. Při výuce plavání používáme plavecké pomůcky a hračky,které jsou atestované a vhodné pro danou věkovou kategorii a po skončení kurzu se důklaně očistí a desinfikují,opláchnou pitnou vodou a uloží na suché, větratelné místo.

Každé dítě by mělo mit vlastní dětské plavečky s přiléhavou gumou okolo nohou nebo pleny do vody. Máme zde vnitřní prostor pro kočárky, šatny dětí jsou vybavené omyvatelnou přebalovací podložkou,šatna jse zde jak pro maminky tak pro tatínky, je zde také místnost určená k aklimatizaci dětí po plavání,odpočinek či na kojení.

Rozměry bazénu pro kurzy plavání dětí, batolat a kojenců - 7m x 4m, hloubka 1,20m


Co s sebou?

Plavky nebo plenu do vody, ručník a mýdlo. Přípravek na ošetření pokožky miminka po plavání.

PODZIMNÍ KURZ

vloženo: 22.6.2019
 9.9.- 29.11. LEKCE PRO MIMINKA ZAČÁTEČNÍKY DO 1R JSOU JIŽ ZAPLNĚNA
Číst více

INFORMACE!!!

vloženo: 31.8.2015
  ZÁKLADNÍ INFORMACE pro rodiče nových plaváčků: Kurzy jsou 3měsíční-12 lekcí Cena kurzu-4320kč, lekce 360 kč s DPH Platbu lze provézt osobně či převodem na účet na základě námi vystavené faktury,
Číst více
Číst všechny novinky