Bazén - kurzy plavání Kladno

Naše kurzy plavání kojenců,batolat a dětí předškolního věku,jsou tříměsíční a lekcí je 12-14,podle počtu týdnů.

Kurzy plavání navazují

Kurzy na sebe neustále navazují,kromě letních prázdnin.Do jednoho kurzu zapisujeme maximálně pět dětí,aby se mohla instruktorka plně všem věnovat a děti ve skupince jsou přibližně stejně staré a zkušené (jestli již dříve plavalo).Lekce trvá 30 minut.

Voda v bazénu je připravena

Voda v bazénu je nahřátá na 29°-31°C a instruktorka je při výuce s vámi ve vodě. Při výuce plavání používáme plavecké pomůcky a hračky,které jsou atestované a vhodné pro danou věkovou kategorii a po skončení kurzu se důklaně očistí a desinfikují,opláchnou pitnou vodou a uloží na suché, větratelné místo.

Každé dítě by mělo mit vlastní dětské plavečky s přiléhavou gumou okolo nohou nebo pleny do vody. Máme zde vnitřní prostor pro kočárky, šatny dětí jsou vybavené omyvatelnou přebalovací podložkou,šatna jse zde jak pro maminky tak pro tatínky, je zde také místnost určená k aklimatizaci dětí po plavání,odpočinek či na kojení.

Rozměry bazénu pro kurzy plavání dětí, batolat a kojenců - 7m x 4m, hloubka 1,20m


Co s sebou?

Plavky nebo plenu do vody, ručník a mýdlo. Přípravek na ošetření pokožky miminka po plavání.

NEPLAVEME !!!

vloženo: 12.3.2020
Bohužel i my reagujeme na nutná opatření z důvodu šíření koronaviru. Do odvolání se kurzy plavání ruší. O své lekce samozřejmně nepřijdete a budete si je moct odplavat jak jen to bude možné. V příp
Číst více

Nové webové stránky

vloženo: 16.11.2011
Vítejte na našich nových webových stránkách. Připravili jsme pro vás speciální funkce a přehledy, takže vždy uvidíte např. kdy Vám začíná kurz plavání . Noví zájemci o naše služby si zde mohou najít o
Číst více
Číst všechny novinky